ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

برگزاری دومین همایش بزرگ اچ سی کراس سواران

دومین گردهمایی اچ سی کراس سواران
ب

(( برگزاری دومین همایش بزرگ اچ سی کراس سواران توسط تیم لاین سرعت ))

با توجه به فراخوان قبلی توسط تیم لاین سرعت جهت برگزاری همایش دوستانه دارندگان خودرو اچ سی کراس، این گردهمایی با حضور تعداد ۱۲۰ خودرو در روز جمعه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ در پارکینگ ضلع شمالی پارک پردیسان برگزار گردید.
این همایش که در هوایی کاملا مطبوع و بهاری، همچنین در فضایی مملو از دوستی و صحبت میان هواداران و دارندگان خودرو اچ سی کراس و تبادل اطلاعات در نوع خود بسیار دلچسب و بی نظیر بود صورت پذیرفت.

گردهمایی اچ سی کراس

(( حضور نمایندگی رسمی شرکت ASIN ژاپن ))

حضور شرکت AISIN تولید کننده گیرباکس این ماشین که به دعوت تیم لاین سرعت هماهنگ شده بود باعث گردید که اطلاعات مفید و جامعی از خصوصیات و مشخصات فنی این گیرباکس بعلاوه محصولات مصرفی آن از جمله روغن گیرباکس و موتور این خودرو با قیمت و تخفیفات استثنایی به مصرف کنندگان عرضه گردد که جا دارد از مدیر مارکتینگ شرکت AISIN جناب آقای مهندس نادری کمال تشکر و قدر دانی بعمل آید که در ادامه گزارش می توانید تصاویر محصولات اراِئه شده را ملاحظه بفرمائید.

گردهمایی اچ سی کراس سواران

(( حضور شرکت دیجی آپشن کار ))

شرکت دیجی آپشن کار

یکی دیگر از شرکت کنندگان مطرح در این گردهمایی شرکت محترم دیجی آپشن کار با مدیریت جناب آقای امیرحسین نباتی بود که در این گردهمایی حضور بهم رسانیدند و از نکات مثبت دیگر همایش بود که با محصولات اورجینال به همراه گارانتی معتبر و تخفیفات بسیار چشمگیر به مصرف کنندگان عزیز ارائه گردید.
لازم می دانیم عنوان کنیم بسیاری از قطعاتی که بصورت فابریک بر روی خودرو نصب نیست توسط شرکت دیجی آپشن کار بصورت اورجینال ارائه و نصب گردید از جمله کروز کنترل که ظاهرا به دلیل سهولت و راحتی در رانندگی لذت بخش این خودرو مضاف بر علت می باشد و در بازار یا موجود نیست و یا اجناس تقلبی و خطر آفرین موجود می باشد و به همین لحاظ استقبال بی نظیری از این قطعه به عمل آمد که کلیه کروز کنترل ها در همان دقایق اولیه به فروش رسید از دیگر قطعات ارائه شده توسط شرکت دیجی آپشن کار می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱- کروز کنترل
۲- کفی ها سه بعدی اورجینال
۳-پروژکتور و دیلایت جعبه فابریک
و …….

گردهمایی اچ سی کراس

لازم به ذکر است می توانید محصولات این شرکت رو در سایت www.digioptioncar.ir ملاحظه بفرمائید.
از آنجائیکه در بسیاری از سایتهای مختلف می توان به مشخصات فنی خودرو اچ سی کراس دست یافت قصد نداریم در این مقاله به آنها بپردازیم اما بصورت خلاصه به بخشی از مشخصات فنی این خودرو اشاره می نمائیم.

مشخصات خودرو دانگ فنگ اچ سی کراس:

مشخصات فنی اچ سی کراس

(( سوپرایز ویژه ))

برای اولین بار در ایران این گردهمایی با پشتیبانی فنی مناسب از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۳ بصورت لایو و بدون سانسور به مدت ۲ ساعت در صفحه اینستاگرام لاین سرعت به آدرس ……….. برای تمامی عزیزان در سراسر کشور پخش گردید که شامل معرفی و مشخصات فنی خودرو، رنگ های خاص، معرفی محصولات شرکت آیسین، معرفی محصولات شرکت دیجی آپشن کار، مصاحبه با عزیزان دارنده این خودرو، پاسخ لایو به سئوالات دوستان که از طریق اینستاگرام به طرح آن ها پرداختند و پاسخ به سئوالات هموطنانی که در حال تحقیق برای این خودرو می باشند صورت پذیرفت.

دومین گردهمایی اچ سی کراس سواران

این نوع پوشش خبری زنده باعث میگردد تا هموطنان عزیز بدون هیچ صحبت گزینشی و یا ادیت های تبلیغاتی با واقعیت های موجود برای این خودرو که در مصاحبه با مالکین محترم و یا کسانی که به قصد خرید، این خودرو را مورد تست و آزمایش قرار دادند روبرو گردیده و بتوانند اطمینان حاصل نمایند که بر خلاف رویه منافع طلبی اقتصادی برخی سایت ها و زد و بندهای پشت پرده با کمپانی های تولید کننده هدف تیم مستند لاین سرعت شفاف سازی بدون واسطه بازار خودرو بدور از هر گونه گزینش و حواشی مربوطه در کمال صداقت و حسن نیت است و لا غیر.

از دیگر حواشی و سوپرایز های این همایش حضور یک دستگاه رنو کپچر ۲۰۱۷ توسط جناب آقای مقداد احمدی بود که حضار در کنار خودرو اچ سی کراس توانستند از مشخصات فنی این خودرو نیز کسب اطلاع نمایند.

(( یک درگ دوستانه ))

از حواشی تفریحی این همایش برگزاری یک درگ دوستانه بین ۳ خودرو اچ سی کراس، پژو ۲۰۷ گیرباکس دستی و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ تقویت شده بود که گرچه هیچگونه جنبه علمی و فنی در بر نداشت و چنین درگی به هیچ عنوان منطقی نیست ولی برای جذابیت و کمی ایجاد فضای شاد در همایش، این درگ نیز برگزار گردید که به نوبه خود باعث شوخی و مزاح دوستان واقع گردید که خالی از لطف نبود.

(( اهدا هدایا توسط شرکت آیسین ))

در پایان همایش به تمامی عزیزان حاضر در گردهمایی هدایایی از طرف شرکت محترم آیسین تدارک و اهدا گردید که جا دارد مجددا از مدیریت محترم مارکتینگ شرکت جناب آقای مهندس نادری تشکر بعمل آوریم.

(( عدم رعایت اخلاق حرفه ای از سوی سایت خودرو بانک ))

همانگونه که استحضار دارید برگزاری چنین همایش های بزرگی با صرف وقت و هزینه های بسیار و تبلیغات گسترده، دعوت از افراد و شرکت های صاحب نام و غیره صورت می پذیرد، ولی متاسفانه برخی از سایتهای خبری از جمله خودرو بانک اقدام به انتشار شتاب زده تصاویر این همایش بدون پوشش مناسب خبری از وقایع اتفاق افتاده آن تنها به درج مطلب در خصوص مشخصات فنی خودرو در روز برگزاری آن بدون ذکر نام برگزار کننده این همایش که گروه مستند لاین سرعت بود پرداختند که در نوبه خود مصداق مصادره به مثل و سو استفاده از زحمات صورت پذیرفته نمی توان نام دیگری را بر آن نهاد.
لذا،امیدواریم به جهت حفظ شان خبرنگاری و گردش آزاد اطلاعات، مدیریت محترم سایت خودرو بانک نسبت به اصلاح و درج نام برگزار کنندگان و پوشش خبری کامل این همایش در وبسایت خود اقدام نمایند.

گردهمایی اچ سی کراس

در پایان از تمامی عزیزان شرکت کننده در این گردهمایی که از راه های دور و نزدیک به این همایش تشریف فرما شدند و باعث ایجاد رنگ و بوی طراوت و شادابی برای دوستداران این خودرو گردیدند کمال تشکر و امتنان را داشته باشیم.
همچنین از هماهنگ کنندگان و برگزار کنندگان این همایش و کارشناسان محترم خودرویی مطرح کشور به شرح ذیل نیز تشکر ویژه به عمل می آید.
۱-جناب آقای مهندس نادر سیاهپوش (خودرو نویس مجله ماشین)
۲- جناب آقای مهندس علیمردانیان (کارشناس ارشد فنی شرکت مدیران خودرو)
۳- جناب آقای مهندس نادری (مدیریت محترم مارکتینگ شرکت آیسن ژاپن)
۴- سرکار خانم یافتیان (خبرنگار محترم شرکت آیسین-پوشش تصویری)
۵- جناب آقای مهندس امیرحسین نباتی (مدیریت محترم شرکت دیجی آپشن کار)
۶-جناب آقای مقداد احمدی (ادمین محترم گروه کپچر سواران)

۷- جناب آقای مهرداد یاسینی (نصب آپشن)

گردهمایی اچ سی کراس
امیدواریم با دنبال کردن سایت مستند لاین سرعت از همایش های آتی که بزودی برگزار خواهید گردید مطلع گردید و با ثبت نظرات ارزنده خود در بهبود گردهمایی های آتی کمک رسان ما باشید.

راه های ارتباطی ما

اینستاگرام لاین سرعتتلگرام لاین سرعت

ارادتمند تیم مستند لاین سرعت
محمد طلوع شریفی – شایان خدادادی نصرتی

 

دیدگاه ها

 • محمد ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۶:۱۷ ق.ظ
  1 0

  بسیار عالی
  تشکر از شما

 • مهران برقعی ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۹:۰۴ ق.ظ
  3 0

  بسیار گردهمایی خوب و پر باری بود من به عنوان کسی که تقریبا ۹ ماهه این ماشین رو دارم وبا کارکرد تقریبا ۱۵۰۰۰ کیلومتر بسیار از این ماشین راضی هستم و هیچ ایرادی بهش نمیتونم بگیریم هماهنگی بین موتور و گیربکس بی نظیره شتاب خوب معکوس کشیدن به موقع عملکرد خوب دگمه های اسپرت و اوردرایو مصرف پایین وووو…همه چی عالی ممنونم از آقایان جناب شایان نصرتی،امیر حسین نباتی وهمچنین تیم لاین سرعت که در برپایی ایم گردهمایی زحمات زیادی کشیدن سپاس گذارم 🙏🙏🙏🙏

 • علیرضا ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۲:۲۶ ب.ظ
  1 0

  مهندس خسته نباشید
  واقعا پوشش خبری تصویری عالی بود
  واقعا تیم کاری خوب و موفقی دارین

 • محمد مقدم ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۲:۳۶ ب.ظ
  1 0

  سلام به دوستان اچ۳۰سوار واقعا این گردهمائی ها خیلی خوبه دوستان از مشکلات همدیگر خبردار میشن و کلی اطلاعات کسب میکنه ممنون از بانیان این گردهمائی

 • امیر ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۲:۴۳ ب.ظ
  0 0

  با سپاس و درود از تیم محترم لاین سرعت و تشکر و از تمامی دوستان که در برگزاری این گردهمایی زحمت کشیدن , و تشکر ویژه از اقایان مهندس نصرتی , اقای نباتی و اقای کیانفر امید است که با زحمت شما دوستان خودرو H30 کراس بیشتر و بهتر به دوستان معرفی شود .

 • افشین ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۲:۵۲ ب.ظ
  1 0

  من چون شهرستان بودم نتونستم بیام گرد همایی
  اما به لطف تیم لاین سرعت از طریق اینستاگراموتون به صورت لایو تمام مدت گرد همایی رو تماشا کردم
  ممنون از زحماتتون

 • امین امینی ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۲:۵۴ ب.ظ
  1 0

  گردهمایی بسیار عالی بود و هماهنگی خوبی برقرار شده بود .
  مهم ترین رکن این گردهمایی حضور شرکت های digioptionو aisin با تخفیفات عالی بود ‌.
  حضور تیم لاین سرعت هم سعادتی برای این گردهمایی بود .
  حضور عالی اچ سی سواران نشان دهنده رضایت از این ماشین است .
  تشکر از همه برای اجرای چنین برنامه هایی .

 • نگین ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۲:۵۵ ب.ظ
  1 0

  سلام
  عالی بود من همراه همسرم اومده بودیم گرد همایی همه چی منظم و خوب بود

  مرسی از شما و دوستانتون

 • صمد ۱۶ آبان, ۱۳۹۶ :: ۳:۲۵ ب.ظ
  1 0

  درود بر شما
  بسیار عالی
  ممنون از دیجی اپشن و مدیریت شون که اجناس و لوازم اچ سی رو تهیه میکنن
  البته ما شهرستان بودیم لایو دیدم برنامه رو
  موفق باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *